58. Elektrijada

Još jedna za redom zabeležena velika pobeda našeg fakulteta na međunarodnom susretu studenata Elektrotehničkog fakulteta. Ove godine smo opet uspeli da pokažemo našim kolegama iz drugih zemalja koliko smo jaki u nauci, u sportu, a i u druženju.

Rezultati svih takmičenja u nauci su pokazala da zalaganja naših profesora, zajedno sa radom i trudom studenata, pravi nepobedljivi tim koji se pokazuje iz godine u godinu.

SUETF čestita svim učesnicima Elektrijade 2018 i kolegama koji su došli da ih podrže i naprave nezaboravnu atmosferu. 

 

Konačni rezltati iz svih naučnih disciplina:

 

Prevoz za Elektrijadu 2018

 

 

Dragi učesnici Elektrijade 2018,

Polazak sa stajališta “Kuća cveća” (muzej “25. maj”) je u petak, 18. maja 2018. godine u 21h. Vidimo se!
Vaš SUETF 🙂

Preliminarni raspored po autobusima:

AUTOBUS 1:

  1. Stefan Matić
  2. Nemanja Cvetković
  3. Ognjen Baroš
  4. Milica Kuzmanovic
  5. Dragana Svrkota
  6. Katarina Knezevic
  7. Milan Radovic
  8. Aleksandra Milosevic
  9. Miodrag Jankovic
  10. Tamara Dacić
  11. Aleksa Cukić
  12. Leon Jovanović
  13. Borislav Đurić
  14. Tamara Đurić
  15. Nikolina Bunijevac
  16. Vukan Damnjanović
  17. Janko Šušteršič
  18. Jovan Stojkovic
  19. Mihailo Bjekić
  20. Nevena Djakovic
  21. Jelena Milivojevic
  22. Sanja Pajić
  23. Mina Ćorilić
  24. Stefan Arsić
  25. Aleksandar Bučalina
  26. Nikola Veljanovski
  27. Maja Kuljanin
  28. Svetlana Radenovic
  29. Valentina Stevanović
  30. Jelena Polić
  31. Zana Arezina
  32. Nevena Kotlaja
  33. Nikola Lazic
  34. Ognjen Pantic
  35. Dunja Rodin
  36. Marko Čobanović
  37. Vladimir Ivković
  38. Srđan Vukičević
  39. Nenad Milošević
  40. Lazar Trnavac
  41. Marko Stanic
  42. Vladimir Gligorijevic
  43. Stanko Vukovic
  44. Petar Todorović
  45. Vladimir Sopic
  46. Ivan Zivotic
  47. Adam Lemić
  48. Uroš Rakonjac
  49. Petar Jandrić
  50. Jovica Kilibarda
  51. Jovana Matic
  52. Filip Becanovic
  53. Ljubica Đorđević
  54. Tina Bjekić
  55. Dušan Janić
  56. Katarina Dejanovic
  57. Jovana Simić
  58. Aleksandar Čukanović
  59. Milos Milosevic
  60. Vuk Ilic
  61. Nevena Dimitrijević
  62. Neda Milojević
  63. Stefani Nikolić
  64. Nikola Mićović
  65. Dimitrije Mijuskovic
  66. Jovan Penezic
  67. Maša Stanojević
  68. Đorđe Vučinić
  69. Svetislav Gajic
  70. Luka Simovic
  71. NIkola Tatomirovic
  72. Nikola Runjic
  73. Stefan Stankovic
  74. Jovana Micunovic
  75. Stefan Dugonic

AUTOBUS 2:

  1. Milica Milošević
  2. Marija Srejic
  3. Nenad Đalović
  4. Sara Živković
  5. Milos Moskovljevic
  6. Dejan Bogdanović
  7. Nemanja Grbić
  8. Aleksa Ilić
  9. Petar Davidovic
  10. Miloš Nenadović
  11. Filip Stojanović
  12. Nemanja Ilić
  13. Marko Šušnjar
  14. Nina Simović
  15. Vukašin Stanojević
  16. Tadija Radusinović
  17. Nenad Džamić
  18. Aleksandar Jocic
  19. Aleksa Luković
  20. Алекса Илић
  21. Konstantin Đorđević
  22. Nikita Jokić
  23. Marija Milutinović
  24. Irena Tomanović
  25. Ivana Vasiljević
  26. Željko Stanković
  27. Marko Kamatovic
  28. Miloš Krstanović
  29. Mina Šekularac
  30. Katarina Stanković
  31. Marija Kostić
  32. Milos Stambolic
  33. Luka Adamović
  34. Aleksa Stankovic
  35. Stefan Šušnjar
  36. Nikola Tasic
  37. Aleksandar Milosevic
  38. Predrag Jekić
  39. Tamara Šekularac
  40. Djordje Marjanovic
  41. Danilo Đokić
  42. Marko Jelić
  43. Milica Vlasonjić
  44. Miloš Grubor
  45. Marko Nikolic
  46. Jelena Lalić
  47. Edvin Maid
  48. Filip Vesovic
  49. Mara Bolic
  50. Bogdan Bebić
  51. Djrodje Jojic
  52. Mina Tatic
  53. Uroš Radenković
  54. Marko Mićović
  55. Danko Miladinović
  56. Dragana Vujanović
  57. Mihailo Ristic
  58. Petar Kovačević
  59. Miloš Brzaković
  60. Sofija Petrović
  61. Stefan Bogdanovic

Vođe:

  1. Nikola Vuković
  2. Nikola Popović
  3. Filip Hadžić
  4. Marija Novičić
  5. Kristina Dzodic
  6. Miloš Bjelić
  7. Kristijan Žiža
  8. Jelena Stojković
  9. Bogdan Brković

Mentori:

  1. Bratislav Iričanin
  2. Tomislav Šekara
  3. Željko Đurović
  4. Goran Dobrić
  5. Dimitrije Kotur
  6. Јована Gojanović

AUTOBUS 3

  1. Nevena Cajković
  2. Nikola Zlatic
  3. Aleksandar Mijušković
  4. Milorad Vulić
  5. Isidora Kandić
  6. Milica Klanšček
  7. Jelena Jeremić
  8. Ana Dodig
  9. Ana Marija Mitrović
  10. Bogdana Veselinovic
  11. Jelena Kokolj
  12. Jovana Toroman
  13. Lara Vuković
  14. Luka Gutesa
  15. Nikola Kasic
  16. Nikola Milanov
  17. Nikola Pejic
  18. Radivoj Pejin
  19. Tamara Sretkovic
  20. Uros Gajic
  21. Uroš Vinčić
  22. Vladimir Siskin
  23. Bojana Drobnjakovic
  24. Maja Miodragovic
  25. Marko Lazovic
  26. Vuk Radosavljevic
  27. Srna Nikolić
  28. Aleksa Đekanović
  29. Luka Zdravković
  30. Nikola Perković
  31. Marija Arsenović
  32. Đorđe Vuković
  33. Vuk Pajovic
  34. Milos Vujadinovic
  35. Miljan Mitrovic
  36. Marko Maljkovic
  37. Uros Davidovic
  38. Nemanja Djuic
  39. Aleksa Trbović
  40. Adrian Milakovic
  41. Vedrana Vidicevic
  42. Pavle Corovic
  43. Nikola Neskovic
  44. Ljiljana Corkovic
  45. Milica Bulatovic
  46. Sofija Tanaskovic
  47. Dimitrije Markovic

AUTOBUS 4

  1. Tijana Panic
  2. Nikola Subašić
  3. Bogdan Teodorović
  4. Milan Kosanović
  5. Boris Lukić
  6. Igor Lukić
  7. Nikola Kosanovic
  8. Ivan Alimpic
  9. Zlatomir Posarac
  10. Momcilo Kovrlija
  11. Ana Petrovic
  12. Milan Djordjevic
  13. Milena Maksic
  14. Stanislav Nikolić
  15. Blagoje Kostic
  16. Strahinja Kovacevic
  17. Marko Bugarinovic
  18. Filip Batic
  19. Lazar Mlađenović
  20. Lazar Lazarevic
  21. Lazar Cosic
  22. Ognjen Stojanovic
  23. Jovana Djordjic
  24. Mladen Adamovic
  25. Pavle Soskic
  26. Jelena Milićević
  27. Kristina Radović
  28. Milica Janic
  29. Nevena Radosavljević
  30. Petar Stojanović
  31. Stevan Ostojic
  32. Vuk Popović
  33. Kosta Todorovic
  34. Srđan Bošković
  35. Miloš Gvozdenović
  36. Stevan Milićević
  37. Nikola Popovic
  38. Luka Trajkovic
  39. Nikola Tešić
  40. Igor Špagnut
  41. Luka Krsmanović
  42. Katarina Đergović
  43. Marko Krstić
  44. Marko Ivanovic
  45. Stefan Bulatovic
  46. Đurđina Simić
  47. Bogdan Baljozovic
  48. Đorđe Koprivica
  49. Mateja Rašković
  50. Nikola Milosavljevic
  51. Marija Stanić
  52. Višnja Stevanović

 

Електријада – полазак

Драги учесници Електријаде,

Полазак је у понедељак 18-ог маја у 23ч са паркинга код бувљака на Новом Београду. На место поласка је потребно доћи 15 минута раније.

Уз себе морате имати ону путну исправу чији сте број написали у пријави како би прешли границу и здравствену књижицу. Такмичари у знању треба обавезно да понесу и индекс.

По доласку, потребно је да пронађете свог водича и да му се јавите да сте стигли.

Водичи:

Аутобус 1:
1. Александар Дацић 064 3159235
2. Миодраг Јанковић 064 3950357

Аутобус 2:
1. Стефан Ћировић 065 9920302
2. Аја Златковић 06609262909

Аутобус 3:
1. Тања Дабетић 06901910193
2. Милица Стаменковић 064 2715875

Улажење у аутобусе ће се вршити по списковима.

У аутобусима ће се сакупљати новац за депозит за собе који треба да плате само они који имају плаћен смештај и износиће 5е по особи. ( Уколико не буде штете, а надамо се да неће, биће враћен у повратку.) Такође, они који нису уплатили карте за журке или мајицу ће моћи да их купе у аутобусу.

У прилогу су званични спискови путника за сва три аутобуса, као и мапа да се лакше снађете.

Желимо вам срећан пут и одличан провод на Електријади. Видимо се у Бечићима!

Аутобус 1, Аутобус 2, Аутобус 3

Screenshot_4

Распоред по аутобусима за Електријаду

Драге колеге,

Молим вас да, уколико путујете организованим превозом, проверите да ли сте на списку. Они који су обележени црвеном бојом треба да пошаљу број исправе са којом путују заједно са именом и презименом на aleksandar.dacic@suetf.org у следећем формату: Пбројпасоша или Лбројличнекарте (пример: П002457985 или Л004178963) јер првобитно нису испоштовали формат, па не знамо који је документ у питању.Полазак је планиран за понедељак 18. мај у касним вечерњим часовима. О осталим детаљима везаним за полазак бићете благовремено обавештени.

Аутобус 1, Аутобус 2, Аутобус 3

Поздрав и видимо се на Електријади,
Организациони тим Електријаде 2015

Резултати тестирања – ООП и информатика

Драге колегинице и колеге,

У наставку можете видети резултате првог круга тестирања за Електријаду из дисциплина “Објектно орјентисано програмирање” и “Инфоматика”. Студенти који су прошли квалификациони тест настављају припреме за Електријаду из ових дисциплина и улазе у даљи процес селекције.

Резултати се налазе на ОВОМ линку.

 

Резултати првог тестирања за Електријаду – ОЕТ и Физика 1

Драге колегинице и колеге,

У наставку можете видети резултате првог круга тестирања за Електријаду из дисциплина “Основи Електротехнике” и “Физика”. Студенти који су прошли квалификациони тест настављају припреме за Електријаду из ових дисциплина и улазе у даљи процес селекције.

Резултати квалификационог теста из Физике (првих 8 квалификованих)
Редни бројИме и презимеБрој поена
1Бојан Рошко70
2Стефан Шушњар65
3Жарко Копривица60
4Стеван Зарић45
5Марко Маљковић40
6Урош Карајовић40
7Милица Новаковић37
8Марина Кудра37
9Милош Пушица30
10Мина Татић30
11Марко Новковић30
12Јелена Тришовић27
13Милош Милошевић20
14Амар Цхалаби5

Из Основа Електротехнике у процес припрема и селекције квалификовали су се студенти обојени црном бојом у овом документу.

Ваш СУЕТФ

Тестирање за Електријаду – ТЕК и Математика 1

Драге колегинице и колеге,

Тестирање из дисциплина Теорија Електричних кола и Математика 1 одржаће се у уторак 21.04.2015. од 10 до 14 часова у сали 310.

Моле се пријављени студенти да понесу вежбанке, прибор за рад и непрограмабилне калкулаторе.

Поздрав,
ваш СУЕТФ

Резултати такмичења из енглеског језика за Електријаду

Званичне резултате након усмене провере из енглеског језика можете погледати на линку испод. Честитамо свима који су прошли и себи обезбедили одлазак на такмичење у Бечиће!

Коначни резултати Електријада 2015 – енглески језик

Електријада – Обавештење за такмичаре у науци

Поштоване колеге,

У наставку је табела са терминима и салама тестирања за такмичења на Електријади. За тестирање важе иста правила као и за полагање испита и потребно је да понесете и вежбанке. Тестирање ће моћи да раде само студенти који су се већ пријавили за такмичење преко студентских сервиса.

Пријављени студенти из следећих дисциплина требало би да се јаве вођама екипа е-поштом уколлико су заинтересовани за учешће на Електријади:

  • Телекомуникације – вођа екипе: Марко Бјеллић, bjelic@etf.bg.ac.rs
  • Обновљиви извори енергије – вођа екипе: Милета Жарковић, mileta@etf.bg.ac.rs
  • Електричне машине – вођа екипе: Богдан Брковић, brkovic@etf.bg.ac.rs
  • Анализа електроенергетских система – вођа екипе: Горан Добрић, dobric@etf.bg.ac.rs

Пријављени студенти из дисциплина “Теорија електричних кола” и “Математика 1” биће накнадно обавештени о даљим корацима.

Термини за тестирања
Дисциплина Датум Време Сала
1 Објектно-орјентисано програмирање Уторак 7.4.2015. 10 – 12 310
2 Информатика Уторак 7.4.2015. 12 – 14 56
3 Основи електротехнике Уторак 7.4.2015. 18 – 20 312
4 Електроника 2 Уторак 7.4.2015. 12 – 14 313
5 Физика Среда 8.4.2015. 9 – 11 313
6 Енглески језик Понедељак 6.4.2015. 14 – 16 57
7 Математика 2 Понедељак 6.4.2015. 14 – 16 57
Аутоматика Понедељак 6.4.2015. 16 – 18 311
8 Електроника 1 Понедељак 6.4.2015. 12 – 14 55