Lansiran prvi StartIN startap program za 5 najboljih tehnoloških biznisa iz Srbije

In Centar Hab lansirao je svoj prvi startap program pod nazivom StartIN, sa ciljem da talentovani timovi dobiju priliku da izgrade svoj tehnološki biznis. Oni će u okviru programa učiti o preduzetničkom procesu, kako da prepoznaju preduzetničke osobine, razvijaju i implementiraju kritičko preduzetničko razmišljanje.
Program je kreiran od strane In Centra, a biće realizovan u saradnji sa preko 20 eksperata i 5 mentora iz domaće preduzetničke zajednice, sa početkom od 16. septembra. Program će podržati različite biznis modele koji su zasnovani na tehnološkim inovacijama, digitalnim proizvodima/uslugama kao i blockchain tehnologijama.
StartIn predstavlja sveobuhvatni startap program zasnovan na “korak po korak” razvoju biznisa prateći proces od ideje do lansiranja proizvoda razvijen na mentorskom principu rada sa domenskim ekspertima i podržan iskustvom svih kreatora programa. Startap timovi će kroz rad na intenzivnom programu u trajanju od 3 meseca imati priliku da unaprede praktična znanja kao što su veštine upravljanja inovacijama i metodološki razvoj biznisa od ideje do izlazne strategije.
Glavni benefiti programa su:
– Mentorski pristup – instruktivne radionice sa praćenjem progresa učesnika programa.
– Umrežavanje i učenje od domenskih eksperata zasnovanog na “hands on” principu odnosno iz ličnog iskustva mentora preduzetnika.
– Dobijanje sertifikata o završenom programu.

Prijave za StartIN startap program se zatvaraju 31. avgusta, a sve dodatne informacije zainteresovani timovi mogu pronaći na sledećem linku: link

Konačan raspored po autobusima

Dragi učesnici Elektrijade 2019,

Polazak sa stajališta “Kuća cveća” (muzej “25. maj”) je u petak, 17. maja 2019. godine u 20:15h. Vidimo se!
Vaš SUETF

Preliminarni raspored po autobusima:

AUTOBUS 1:

Nemanja Cvetković
Milica Milošević
Milica Kuzmanović
Dimitrije Mijušković
Aleksa Cukić
Maša Stanojević
Aleksandar Bučalina
Sanja Pajić
Mina ČorIlić
Tamara Dacić
Dušan Janić
Sonja Angelovski
Luka Trajković
Nikola Popović
Milan Milosavljević
Uroš Rakonjac
Petar Jandrić
Dragana Svrkota
Jovana Matić
Leon Jovanović
Miloš Bjelić
Tamara Šekularac
Adrian Milaković
Kristijan Žiža
Filip Hadžić
Marko Mićović
Uroš Radenković
Danko Miladinović
Jovan Đukić
Jovan Penezić
Tijana Panić
Nikola Žarković
Konstantin Đorđević
Uroš Krstić
Pavle Divović
Bogdan Bebić
Lazar Stojanović
Lazar Janićijević
Dejan Mršević
Stevan Jokić
Kirill Ohlopkov
Marko Šušnjar
Miloš Ćurčić
Marko Kamatović
Ljubica Đorđević
Tina Bjekić
Strahinja Perak
Tamara Đurić
Silvester Forgo
Bogdan Brković
Tomislav Šekara
Bratislav Iričanin
Katarina Ćojbašić
Haris Turkmanović
Jovana Gojanović
Milan Igranjatović
Đorđe Lazović
Nikola Popović
Predrag Vasilić
Kristina Džodić
Andrija Ćirković
Miodrag Janković
Bojan Milovanović
Davorin Mikluc
Filip Ilić
Aleksandar Ilić
Milan Svetozarević
Marija Popović
Mladen Ranđić
David Novaković
Aleksa Lazović
Mladen Živković
Marko Manojlović
Davor Holender
Anđela Bogojević
Dimitrije Kolašinac
Miloš Kostić
Kristina Živanović

AUTOBUS 2:

Jana Milosavljević
Bojana Šakota
Vuk Vuković
Rastko Šapić
Filip Vesović
Lara Kašca
Aleksa Katić
Miloš Krstanović
Dunja Lončarević
Despot Marković
Nikola Momčilović
Stefan Pušica
Miloš Obradović
Svetozar Mićanović
Aleksandar Cvetić
Konstantin Jaredić
Miodrag Jevtić
Borislav Đurić
Sara Živković
Mirko Studović
Aleksandar Jocić
Nina Simović
Bojana Drobnjaković
Vukan Damnjanović
Irena Tomanović
Jovana Nikodijević
Dušan Kodžopeljić
Božo Labović
Lazar Mihailović
Danilo Lalić
Aleksandra Bogićević
Ana Vraneš
Sara Labalo
Aleksa Opacic
Vladimir Siskin
Svetislav Gajic
Mila Marković
Lazar Jovanović
Ognjen Nenezić
Nikola Tatomirović
Luka Simović
Petar Radičević
Nikola Momčilović
Dušan Torbica
Filip Nešković
Stevan Milićević
Nevena Tomić
Nataša Miodragović
Anja Alempijević
Sara Birčanin
Konstantin Jaredić
Lazar Mitrović
Jovana Nestorović
David Nikolić
Vildana Bakarević
Milutin Spaić
Đorđe Jojić
Petar Samardžić
Stanko Vuković
Konstantin Jeredić
Nikita Jovanović
Danilo Đokić
Jana Kovačević
Nikola Maksić
Miloš Grubor
Nikola Nešković
Vladimir Pantić
Bodin Matejić
Marko Klać
Ljiljana Ćorković
Vedrana Vidičević
Mihailo Plavšić
Nikola Kovačević
Ognjen Bogićević
Aleksandar Pantić
Nikola Kijanović
Viktor Todosijević
Živana Garašević

AUTOBUS 3:

Miloš Moskovljević
Jana Tomović
Milica Tanasković
Jelena Kovačević
Anđelija Stojanović
Tamara Skrlatović
Jelena Graovac
Natalija Krsteski
Ana Dodig
Jovana Toroman
Milica Ašćerić
Jelena Kokolj
Tijana Basić
Tamara Sretković
Petar Todorović
Ana Milosavljević
Milica Vučić
Mina Vukosavljević
Petar Kovačević
Anastasija Risteski
Maja Miodragović
Jelena Milićević
Neda Milojević
Stefani Nikolić
Ana Vilotić
Luka Jevremović
Marko Brnašević
Đorđe Vuković
Vuk Popović
Aleksa Ratković
Nikola Stojiljković
Vuk Radosavljević
Aleksa Đekanović
Nikola Perković
Luka Zdravković
Ivan Vasiljević
Pavle Ivljanin
Vukoman Pejić
Nebojša Savić
Marko Ristić
Uroš Jokić
Vladimir Tesanović
Jovan Đumić
Marko Čobanović
Kristina Babić
Nevena Dimitrijević
Ivana Burmazović
Vukašin Stanojević
Petar Davidović
Luka Ivanović
Filip Bečanović
Branko Vratonjic
Damjan Ilišković
Stefan Jurošević
Nikola Svilar
Kosta Jovanović
Filip Stanković
Nemanja Stanojević
Aleksa Luković
Filip Stojanović
Veljko Jovanović
Anica Čančar
Bojana Gavrilović
Marija Srejić
Milica Klanšček
Katarina Đergović
Toma Gavrić
Srna Nikolić
Mateja Milić
Marina MIletić
Marija Mojsilović
Jovan Janjić
Nevena Radosavljević
Milica Janić
Milica Ilić
Milica Vlasonjić
Predrag Jekić
Nikola Mirković

AUTOBUS 4:

Nikola Subašić
Nevena Cajković
Ivan Alimpić
Bogdan Teodorović
Nikola Kosanović
Stanislav Nikolić
Ognjen Pantić
Ivan Vajs
Miloš Gvozdenović
Milan Kosanović
Nađa Vukašinović
Tara Vučić
Marija Vučelić
Igor Lukić
Boris Lukić
Adrian Laza
Blagoje Kostić
Mihajlo Mihajlović
Vukašin Maksimović
Luka Zečević
Veljko Marić
Natalija Popadić
Uroš Zekić
Maja Jeremić
Stevan Milićević
Nikola Ristić
Strahinja Kovačević
Lazar Lazarević
Dušan Veselinović
Mihailo Žarković
Marko Bugarinović
Slobodan Isaković
Danilo Tonić
Stefan Pupovac
Pavle Šoškić
Filip Batić
Elvis Polomi
Stevan Ostojić
Petar Stojanović
Faris Grišević
Nenad Ciglić
Vojislav Stojanović
David Kovač
Ljubomir Vuletić
Aleksa Dimitrijević
Kristina Radović
Vladimir Ivković
Julija FIlipović
Janko Pejić
Nikola Vuković
Aleksandra Milošević
Lazar Mlađenović
Vladimir Antonijević

Raspored po autobusima

Dragi učesnici Elektrijade 2019,

Polazak sa stajališta “Kuća cveća” (muzej “25. maj”) je u petak, 17. maja 2019. godine u 20:15h. Vidimo se!
Vaš SUETF

Preliminarni raspored po autobusima:

AUTOBUS 1:

Nemanja Cvetković
Milica Milošević
Milica Kuzmanović
Dimitrije Mijušković
Aleksa Cukić
Maša Stanojević
Aleksandar Bučalina
Sanja Pajić
Mina ČorIlić
Tamara Dacić
Dušan Janić
Sonja Angelovski
Luka Trajković
Nikola Popović
Milan Milosavljević
Uroš Rakonjac
Petar Jandrić
Dragana Svrkota
Jovana Matić
Leon Jovanović
Miloš Bjelić
Tamara Šekularac
Adrian Milaković
Kristijan Žiža
Filip Hadžić
Marko Mićović
Uroš Radenković
Danko Miladinović
Jovan Đukić
Predrag Jekić
Miodrag Janković
Jovan Penezić
Tijana Panić
Nikola Žarković
Živana Garašević
Konstantin Đorđević
Uroš Krstić
Pavle Divović
Bogdan Bebić
Danilo Đokić
Lazar Stojanović
Lazar Janićijević
Dejan Mršević
Nikola Mirković
Stevan Jokić
Kirill Ohlopkov
Marko Šušnjar
Miloš Ćurčić
Marko Kamatović
Ljubica Đorđević
Tina Bjekić
Viktor Todosijević
Strahinja Perak
Nikola Kijanović
Milica Ilić
Tamara Đurić
Milica Vlasonjić
Silvester Forgo
Bogdan Brković
Tomislav Šekara
Bratislav Iričanin
Katarina Ćojbašić
Haris Turkmanović
Jovana Gojanović
Milan Igranjatović
Đorđe Lazović
Nikola Popović
Predrag Vasilić
Kristina Džodić
Andrija Ćirković

AUTOBUS 2:

Jana Milosavljević
Bojana Šakota
Vuk Vuković
Rastko Šapić
Filip Vesović
Lara Kašca
Aleksa Katić
Miloš Krstanović
Dunja Lončarević
Despot Marković
Nikola Momčilović
Stefan Pušica
Miloš Obradović
Svetozar Mićanović
Aleksandar Cvetić
Konstantin Jaredić
Miodrag Jevtić
Borislav Đurić
Sara Živković
Mirko Studović
Aleksandar Jocić
Nina Simović
Bojana Drobnjaković
Vukan Damnjanović
Irena Tomanović
Jovana Nikodijević
Dušan Kodžopeljić
Božo Labović
Lazar Mihailović
Danilo Lalić
Aleksandra Bogićević
Ana Vraneš
Sara Labalo
Aleksa Opacic
Vladimir Siskin
Svetislav Gajic
Mila Marković
Lazar Jovanović
Ognjen Nenezić
Nikola Tatomirović
Luka Simović
Petar Radičević
Nikola Momčilović
Dušan Torbica
Filip Nešković
Stevan Milićević
Nevena Tomić
Nataša Miodragović
Anja Alempijević
Sara Birčanin
Konstantin Jaredić
Lazar Mitrović
Jovana Nestorović
David Nikolić
Vildana Bakarević
Milutin Spaić
Đorđe Jojić
Petar Samardžić
Stanko Vuković
Konstantin Jeredić
Nikita Jovanović
Marina Ivanović
Jana Kovačević
Nikola Maksić
Miloš Grubor
Nikola Nešković
Vladimir Pantić
Bodin Matejić
Marko Klać
Ljiljana Ćorković
Vedrana Vidičević
Mihailo Plavšić
Nikola Kovačević
Ognjen Bogićević
Aleksandar Pantić

AUTOBUS 3:

Miloš Moskovljević
Jana Tomović
Milica Tanasković
Jelena Kovačević
Anđelija Stojanović
Tamara Skrlatović
Jelena Graovac
Natalija Krsteski
Ana Dodig
Jovana Toroman
Milica Ašćerić
Jelena Kokolj
Tijana Basić
Tamara Sretković
Petar Todorović
Ana Milosavljević
Milica Vučić
Mina Vukosavljević
Petar Kovačević
Anastasija Risteski
Maja Miodragović
Lazar Mlađenović
Jelena Milićević
Neda Milojević
Stefani Nikolić
Vladimir Antonijević
Ana Vilotić
Luka Jevremović
Marko Brnašević
Đorđe Vuković
Vuk Popović
Aleksa Ratković
Nikola Stojiljković
Vuk Radosavljević
Aleksa Đekanović
Nikola Perković
Luka Zdravković
Ivan Vasiljević
Pavle Ivljanin
Vukoman Pejić
Nebojša Savić
Marko Ristić
Uroš Jokić
Vladimir Tesanović
Jovan Đumić
Marko Čobanović
Kristina Babić
Nevena Dimitrijević
Ivana Burmazović
Vukašin Stanojević
Petar Davidović
Luka Ivanović
Filip Bečanović
Branko Vratonjic
Damjan Ilišković
Stefan Jurošević
Nikola Svilar
Kosta Jovanović
Filip Stanković
Nemanja Stanojević
Aleksa Luković
Filip Stojanović
Vladimir Ivković
Veljko Jovanović
Anica Čančar
Bojana Gavrilović
Marija Srejić
Milica Klanšček
Katarina Đergović
Toma Gavrić
Srna Nikolić
Mateja Milić
Marina MIletić
Marija Mojsilović
Jovan Janjić

AUTOBUS 4:

Nikola Subašić
Nevena Cajković
Ivan Alimpić
Bogdan Teodorović
Nikola Kosanović
Stanislav Nikolić
Ognjen Pantić
Ivan Vajs
Miloš Gvozdenović
Milan Kosanović
Nađa Vukašinović
Tara Vučić
Marija Vučelić
Igor Lukić
Boris Lukić
Adrian Laza
Blagoje Kostić
Mihajlo Mihajlović
Vukašin Maksimović
Luka Zečević
Veljko Marić
Natalija Popadić
Uroš Zekić
Maja Jeremić
Stevan Milićević
Aleksa Brkić
Nikola Ristić
Strahinja Kovačević
Lazar Lazarević
Dušan Veselinović
Mihailo Žarković
Marko Bugarinović
Slobodan Isaković
Danilo Tonić
Stefan Pupovac
Pavle Šoškić
Filip Batić
Elvis Polomi
Stevan Ostojić
Petar Stojanović
Faris Grišević
Nenad Ciglić
Vojislav Stojanović
David Kovač
Ljubomir Vuletić
Aleksa Dimitrijević
Kristina Radović
Nevena Radosavljević
Julija FIlipović
Milica Janić
Janko Pejić
Nikola Vuković
Aleksandra Milošević

ORCA конкурси

Кроз активности обухваћене овим конкурсима, у прилици смо да студентима обезбедимо знања, вештине и стручну праксу потребну за креирање друштвеног амбијента у којем су добробит животиња, односно заштита природе препозната као важно друштвено питање. Кандидати ће имати прилике да у оквиру ORCA Академије раде са реномираним домаћим и иностраним стручњацима из области свог интересовања.

ORCA Академија приступа добробити животиња и заштити природе као мултидисциплинарним областима и верују да се оне могу развијати само уколико се повежу знања из области природних и друштвених наука.

 

  1. Конкурс за бесплатан смештај у ORCA Студентском дому за добробит животиња и заштиту природе „Љубинка Вивчар“. Рок за подношење пријава је 29. април 2019. године

    01. Konkurs Studentski dom_ORCA

  2. Конкурс за шестомесечну обуку и израду стручно-истраживачког рада из области добробити животиња, односно заштите природе која се реализује у оквиру ORCA Академије. Рок за подношење пријаве је 15. мај 2019. године

    02. Konkurs_Trening program_ORCA akademija_cir

 

Promo period je produžen do 15.07.

Nakon razgovora sa agencijom uspeli smo da se dogovorimo da naši studenti imaju produžen promo period za prijavu za našu jesenju ekskurziju ETF-a. Sada studentima, koji se prijave preko nas, važi promo cena od 99€ do 15.07.2018.

Zbog velike zainteresovanosti studentima sa našeg fakulteta, kao i sa drugih fakulteta koji idu sa nama, prošireni su kapaciteti sa 500 na 600 ljudi. Prijavite se što pre, da i vi budete deo ovog putovanja i nezaboravnog druženja.

58. Elektrijada

Još jedna za redom zabeležena velika pobeda našeg fakulteta na međunarodnom susretu studenata Elektrotehničkog fakulteta. Ove godine smo opet uspeli da pokažemo našim kolegama iz drugih zemalja koliko smo jaki u nauci, u sportu, a i u druženju.

Rezultati svih takmičenja u nauci su pokazala da zalaganja naših profesora, zajedno sa radom i trudom studenata, pravi nepobedljivi tim koji se pokazuje iz godine u godinu.

SUETF čestita svim učesnicima Elektrijade 2018 i kolegama koji su došli da ih podrže i naprave nezaboravnu atmosferu. 

 

Konačni rezltati iz svih naučnih disciplina:

 

Prevoz za Elektrijadu 2018

 

 

Dragi učesnici Elektrijade 2018,

Polazak sa stajališta “Kuća cveća” (muzej “25. maj”) je u petak, 18. maja 2018. godine u 21h. Vidimo se!
Vaš SUETF 🙂

Preliminarni raspored po autobusima:

AUTOBUS 1:

  1. Stefan Matić
  2. Nemanja Cvetković
  3. Ognjen Baroš
  4. Milica Kuzmanovic
  5. Dragana Svrkota
  6. Katarina Knezevic
  7. Milan Radovic
  8. Aleksandra Milosevic
  9. Miodrag Jankovic
  10. Tamara Dacić
  11. Aleksa Cukić
  12. Leon Jovanović
  13. Borislav Đurić
  14. Tamara Đurić
  15. Nikolina Bunijevac
  16. Vukan Damnjanović
  17. Janko Šušteršič
  18. Jovan Stojkovic
  19. Mihailo Bjekić
  20. Nevena Djakovic
  21. Jelena Milivojevic
  22. Sanja Pajić
  23. Mina Ćorilić
  24. Stefan Arsić
  25. Aleksandar Bučalina
  26. Nikola Veljanovski
  27. Maja Kuljanin
  28. Svetlana Radenovic
  29. Valentina Stevanović
  30. Jelena Polić
  31. Zana Arezina
  32. Nevena Kotlaja
  33. Nikola Lazic
  34. Ognjen Pantic
  35. Dunja Rodin
  36. Marko Čobanović
  37. Vladimir Ivković
  38. Srđan Vukičević
  39. Nenad Milošević
  40. Lazar Trnavac
  41. Marko Stanic
  42. Vladimir Gligorijevic
  43. Stanko Vukovic
  44. Petar Todorović
  45. Vladimir Sopic
  46. Ivan Zivotic
  47. Adam Lemić
  48. Uroš Rakonjac
  49. Petar Jandrić
  50. Jovica Kilibarda
  51. Jovana Matic
  52. Filip Becanovic
  53. Ljubica Đorđević
  54. Tina Bjekić
  55. Dušan Janić
  56. Katarina Dejanovic
  57. Jovana Simić
  58. Aleksandar Čukanović
  59. Milos Milosevic
  60. Vuk Ilic
  61. Nevena Dimitrijević
  62. Neda Milojević
  63. Stefani Nikolić
  64. Nikola Mićović
  65. Dimitrije Mijuskovic
  66. Jovan Penezic
  67. Maša Stanojević
  68. Đorđe Vučinić
  69. Svetislav Gajic
  70. Luka Simovic
  71. NIkola Tatomirovic
  72. Nikola Runjic
  73. Stefan Stankovic
  74. Jovana Micunovic
  75. Stefan Dugonic

AUTOBUS 2:

  1. Milica Milošević
  2. Marija Srejic
  3. Nenad Đalović
  4. Sara Živković
  5. Milos Moskovljevic
  6. Dejan Bogdanović
  7. Nemanja Grbić
  8. Aleksa Ilić
  9. Petar Davidovic
  10. Miloš Nenadović
  11. Filip Stojanović
  12. Nemanja Ilić
  13. Marko Šušnjar
  14. Nina Simović
  15. Vukašin Stanojević
  16. Tadija Radusinović
  17. Nenad Džamić
  18. Aleksandar Jocic
  19. Aleksa Luković
  20. Алекса Илић
  21. Konstantin Đorđević
  22. Nikita Jokić
  23. Marija Milutinović
  24. Irena Tomanović
  25. Ivana Vasiljević
  26. Željko Stanković
  27. Marko Kamatovic
  28. Miloš Krstanović
  29. Mina Šekularac
  30. Katarina Stanković
  31. Marija Kostić
  32. Milos Stambolic
  33. Luka Adamović
  34. Aleksa Stankovic
  35. Stefan Šušnjar
  36. Nikola Tasic
  37. Aleksandar Milosevic
  38. Predrag Jekić
  39. Tamara Šekularac
  40. Djordje Marjanovic
  41. Danilo Đokić
  42. Marko Jelić
  43. Milica Vlasonjić
  44. Miloš Grubor
  45. Marko Nikolic
  46. Jelena Lalić
  47. Edvin Maid
  48. Filip Vesovic
  49. Mara Bolic
  50. Bogdan Bebić
  51. Djrodje Jojic
  52. Mina Tatic
  53. Uroš Radenković
  54. Marko Mićović
  55. Danko Miladinović
  56. Dragana Vujanović
  57. Mihailo Ristic
  58. Petar Kovačević
  59. Miloš Brzaković
  60. Sofija Petrović
  61. Stefan Bogdanovic

Vođe:

  1. Nikola Vuković
  2. Nikola Popović
  3. Filip Hadžić
  4. Marija Novičić
  5. Kristina Dzodic
  6. Miloš Bjelić
  7. Kristijan Žiža
  8. Jelena Stojković
  9. Bogdan Brković

Mentori:

  1. Bratislav Iričanin
  2. Tomislav Šekara
  3. Željko Đurović
  4. Goran Dobrić
  5. Dimitrije Kotur
  6. Јована Gojanović

AUTOBUS 3

  1. Nevena Cajković
  2. Nikola Zlatic
  3. Aleksandar Mijušković
  4. Milorad Vulić
  5. Isidora Kandić
  6. Milica Klanšček
  7. Jelena Jeremić
  8. Ana Dodig
  9. Ana Marija Mitrović
  10. Bogdana Veselinovic
  11. Jelena Kokolj
  12. Jovana Toroman
  13. Lara Vuković
  14. Luka Gutesa
  15. Nikola Kasic
  16. Nikola Milanov
  17. Nikola Pejic
  18. Radivoj Pejin
  19. Tamara Sretkovic
  20. Uros Gajic
  21. Uroš Vinčić
  22. Vladimir Siskin
  23. Bojana Drobnjakovic
  24. Maja Miodragovic
  25. Marko Lazovic
  26. Vuk Radosavljevic
  27. Srna Nikolić
  28. Aleksa Đekanović
  29. Luka Zdravković
  30. Nikola Perković
  31. Marija Arsenović
  32. Đorđe Vuković
  33. Vuk Pajovic
  34. Milos Vujadinovic
  35. Miljan Mitrovic
  36. Marko Maljkovic
  37. Uros Davidovic
  38. Nemanja Djuic
  39. Aleksa Trbović
  40. Adrian Milakovic
  41. Vedrana Vidicevic
  42. Pavle Corovic
  43. Nikola Neskovic
  44. Ljiljana Corkovic
  45. Milica Bulatovic
  46. Sofija Tanaskovic
  47. Dimitrije Markovic

AUTOBUS 4

  1. Tijana Panic
  2. Nikola Subašić
  3. Bogdan Teodorović
  4. Milan Kosanović
  5. Boris Lukić
  6. Igor Lukić
  7. Nikola Kosanovic
  8. Ivan Alimpic
  9. Zlatomir Posarac
  10. Momcilo Kovrlija
  11. Ana Petrovic
  12. Milan Djordjevic
  13. Milena Maksic
  14. Stanislav Nikolić
  15. Blagoje Kostic
  16. Strahinja Kovacevic
  17. Marko Bugarinovic
  18. Filip Batic
  19. Lazar Mlađenović
  20. Lazar Lazarevic
  21. Lazar Cosic
  22. Ognjen Stojanovic
  23. Jovana Djordjic
  24. Mladen Adamovic
  25. Pavle Soskic
  26. Jelena Milićević
  27. Kristina Radović
  28. Milica Janic
  29. Nevena Radosavljević
  30. Petar Stojanović
  31. Stevan Ostojic
  32. Vuk Popović
  33. Kosta Todorovic
  34. Srđan Bošković
  35. Miloš Gvozdenović
  36. Stevan Milićević
  37. Nikola Popovic
  38. Luka Trajkovic
  39. Nikola Tešić
  40. Igor Špagnut
  41. Luka Krsmanović
  42. Katarina Đergović
  43. Marko Krstić
  44. Marko Ivanovic
  45. Stefan Bulatovic
  46. Đurđina Simić
  47. Bogdan Baljozovic
  48. Đorđe Koprivica
  49. Mateja Rašković
  50. Nikola Milosavljevic
  51. Marija Stanić
  52. Višnja Stevanović

 

Резултати такмичења на Електријади

Завршени су 55. међународни сусрети студената електротехнике, познатији као Електријада. На жалост ове године је наш факултет изгубио у трци за прво место за свега 2 бода у генералном пласману. Резултате тестирања у науци, као и у спорту можете видети испод.

Генерални пласман:
1. ФЕР Загреб 316 поена
2. ЕТФ Београд 314 поена
3. ЕТФ Сарајево 201 поен

Генерални пласман наука:
1. ЕТФ Београд 196 поена
2. ЕТФ Сарајево 140 поена
3. ФЕР Загреб 140 поена

Генерални пласман спорт:
1. ФЕР Загреб 176 поена
2. ЕТФ Београд 118 поена
3. ЕТФ Осијек 93,5 поена

 

Што се тиче такмичења у науци, ЕТФ Београд је као и увек најбољи са освојених 10/14 првих места, 2 друга места, 1 треће и 1 четврто место. Тиме смо потврдили да смо најпаметнији у региону.

 

На Електријади је у такмичењима учествовало 20, а укупно 22 факултета из земље и региона.

Следеће године настављамо поход на злато.

Све резултате такмичења у науци можете погледати на ОВОМ линку!

Такође би желели да захвалимо нашим спонзорима на подршци, без њих не би успели да догурамо овако далеко, и надамо се даљој сарадњи у будућности.