Raspored po autobusima

Dragi učesnici Elektrijade 2019,

Polazak sa stajališta “Kuća cveća” (muzej “25. maj”) je u petak, 17. maja 2019. godine u 20:15h. Vidimo se!
Vaš SUETF

Preliminarni raspored po autobusima:

AUTOBUS 1:

Nemanja Cvetković
Milica Milošević
Milica Kuzmanović
Dimitrije Mijušković
Aleksa Cukić
Maša Stanojević
Aleksandar Bučalina
Sanja Pajić
Mina ČorIlić
Tamara Dacić
Dušan Janić
Sonja Angelovski
Luka Trajković
Nikola Popović
Milan Milosavljević
Uroš Rakonjac
Petar Jandrić
Dragana Svrkota
Jovana Matić
Leon Jovanović
Miloš Bjelić
Tamara Šekularac
Adrian Milaković
Kristijan Žiža
Filip Hadžić
Marko Mićović
Uroš Radenković
Danko Miladinović
Jovan Đukić
Predrag Jekić
Miodrag Janković
Jovan Penezić
Tijana Panić
Nikola Žarković
Živana Garašević
Konstantin Đorđević
Uroš Krstić
Pavle Divović
Bogdan Bebić
Danilo Đokić
Lazar Stojanović
Lazar Janićijević
Dejan Mršević
Nikola Mirković
Stevan Jokić
Kirill Ohlopkov
Marko Šušnjar
Miloš Ćurčić
Marko Kamatović
Ljubica Đorđević
Tina Bjekić
Viktor Todosijević
Strahinja Perak
Nikola Kijanović
Milica Ilić
Tamara Đurić
Milica Vlasonjić
Silvester Forgo
Bogdan Brković
Tomislav Šekara
Bratislav Iričanin
Katarina Ćojbašić
Haris Turkmanović
Jovana Gojanović
Milan Igranjatović
Đorđe Lazović
Nikola Popović
Predrag Vasilić
Kristina Džodić
Andrija Ćirković

AUTOBUS 2:

Jana Milosavljević
Bojana Šakota
Vuk Vuković
Rastko Šapić
Filip Vesović
Lara Kašca
Aleksa Katić
Miloš Krstanović
Dunja Lončarević
Despot Marković
Nikola Momčilović
Stefan Pušica
Miloš Obradović
Svetozar Mićanović
Aleksandar Cvetić
Konstantin Jaredić
Miodrag Jevtić
Borislav Đurić
Sara Živković
Mirko Studović
Aleksandar Jocić
Nina Simović
Bojana Drobnjaković
Vukan Damnjanović
Irena Tomanović
Jovana Nikodijević
Dušan Kodžopeljić
Božo Labović
Lazar Mihailović
Danilo Lalić
Aleksandra Bogićević
Ana Vraneš
Sara Labalo
Aleksa Opacic
Vladimir Siskin
Svetislav Gajic
Mila Marković
Lazar Jovanović
Ognjen Nenezić
Nikola Tatomirović
Luka Simović
Petar Radičević
Nikola Momčilović
Dušan Torbica
Filip Nešković
Stevan Milićević
Nevena Tomić
Nataša Miodragović
Anja Alempijević
Sara Birčanin
Konstantin Jaredić
Lazar Mitrović
Jovana Nestorović
David Nikolić
Vildana Bakarević
Milutin Spaić
Đorđe Jojić
Petar Samardžić
Stanko Vuković
Konstantin Jeredić
Nikita Jovanović
Marina Ivanović
Jana Kovačević
Nikola Maksić
Miloš Grubor
Nikola Nešković
Vladimir Pantić
Bodin Matejić
Marko Klać
Ljiljana Ćorković
Vedrana Vidičević
Mihailo Plavšić
Nikola Kovačević
Ognjen Bogićević
Aleksandar Pantić

AUTOBUS 3:

Miloš Moskovljević
Jana Tomović
Milica Tanasković
Jelena Kovačević
Anđelija Stojanović
Tamara Skrlatović
Jelena Graovac
Natalija Krsteski
Ana Dodig
Jovana Toroman
Milica Ašćerić
Jelena Kokolj
Tijana Basić
Tamara Sretković
Petar Todorović
Ana Milosavljević
Milica Vučić
Mina Vukosavljević
Petar Kovačević
Anastasija Risteski
Maja Miodragović
Lazar Mlađenović
Jelena Milićević
Neda Milojević
Stefani Nikolić
Vladimir Antonijević
Ana Vilotić
Luka Jevremović
Marko Brnašević
Đorđe Vuković
Vuk Popović
Aleksa Ratković
Nikola Stojiljković
Vuk Radosavljević
Aleksa Đekanović
Nikola Perković
Luka Zdravković
Ivan Vasiljević
Pavle Ivljanin
Vukoman Pejić
Nebojša Savić
Marko Ristić
Uroš Jokić
Vladimir Tesanović
Jovan Đumić
Marko Čobanović
Kristina Babić
Nevena Dimitrijević
Ivana Burmazović
Vukašin Stanojević
Petar Davidović
Luka Ivanović
Filip Bečanović
Branko Vratonjic
Damjan Ilišković
Stefan Jurošević
Nikola Svilar
Kosta Jovanović
Filip Stanković
Nemanja Stanojević
Aleksa Luković
Filip Stojanović
Vladimir Ivković
Veljko Jovanović
Anica Čančar
Bojana Gavrilović
Marija Srejić
Milica Klanšček
Katarina Đergović
Toma Gavrić
Srna Nikolić
Mateja Milić
Marina MIletić
Marija Mojsilović
Jovan Janjić

AUTOBUS 4:

Nikola Subašić
Nevena Cajković
Ivan Alimpić
Bogdan Teodorović
Nikola Kosanović
Stanislav Nikolić
Ognjen Pantić
Ivan Vajs
Miloš Gvozdenović
Milan Kosanović
Nađa Vukašinović
Tara Vučić
Marija Vučelić
Igor Lukić
Boris Lukić
Adrian Laza
Blagoje Kostić
Mihajlo Mihajlović
Vukašin Maksimović
Luka Zečević
Veljko Marić
Natalija Popadić
Uroš Zekić
Maja Jeremić
Stevan Milićević
Aleksa Brkić
Nikola Ristić
Strahinja Kovačević
Lazar Lazarević
Dušan Veselinović
Mihailo Žarković
Marko Bugarinović
Slobodan Isaković
Danilo Tonić
Stefan Pupovac
Pavle Šoškić
Filip Batić
Elvis Polomi
Stevan Ostojić
Petar Stojanović
Faris Grišević
Nenad Ciglić
Vojislav Stojanović
David Kovač
Ljubomir Vuletić
Aleksa Dimitrijević
Kristina Radović
Nevena Radosavljević
Julija FIlipović
Milica Janić
Janko Pejić
Nikola Vuković
Aleksandra Milošević